Počet zobrazení stránky

sobota 30. března 2013

Testovací víkend

Ahoj, ahoj!

Omlouvám se za tu odmlku, nebyla tak úplně plánovaná, ale díky dvojímu stěhování, pracovním pohovorům, absenci internetu a když ne internetu, tak aspoň laptopu a ostatním zmatkům mi zkrátka blogovati nebylo dopřáno. Navíc - zkuste něco nafotit v tom odporným počasí a tmě. Věřte, že tady u nás není o moc líp, než v ČR. Jen ten sníh nemáme (přestože aspoň trochu sněží každý den).

V hlavě se mi ale vyrojilo tolik nápadů na články, že jsem ani nevěděla, kterým začít :) Nejspíš takovým všeobecným. Vzhledem k tomu, že jsou Velikonoce, prázdniny, nicnedělání... ven se jít nedá, protože je tam zima jako blázen, rozhodla jsem se pro zodpovědné testování věcí, které jsem ještě nezkoušela.

(Včera se udělalo na chviličku hezky, tak jsem nelenila, vyběhla na zahradu a fotila a fotila... a když jsem dostatečně vymrzla, pokračovala jsem ve focení v koupelně :))

A cože to budu zkoušet?


1. Prejžetextilní maska na pleť od Montague Jeunesse
2. Zesvětljící barva na vlasy L'Oreál aneb Už jsem tmavovláskou moc dlouho
3. BB krémy od Skin 79 - moje první testování BB krémů v životě, tak jsem na ty zázraky zvědavá
4. Chlupy na nehty od Make-up Academy

plus včera jsme s mužem ozkoušeli čistící pásky na nos od Montague Jeunesse, neuvěřitelně jsme se u toho pobavili a proběhlo to zcela jinak, než jsme čekali, takže o tom bude nespíš hned příští článek. Nemůžu se dočkat, až vám sdělím naše dojmy :D


Přeji prímový víkend a slibuju, že to psaní nebudu tak flákat.

x

1 komentář: