Počet zobrazení stránky

sobota 2. března 2013

Lipstick, lipgloss a tak dále... TAG

Ahoj!

No tak teda jo, rtěnkový tag bude! Prohledala jsem všechny kabáty, kabelky, šuplíky, nanosila to na jednu hromadu (fajn, maličkatou hromádku) a můžem začít. Otázky jsou inspirované S., Lucy a Rendy.Máš raději rtěnky, balzámy a nebo lesky na rty?

Záleží na kritériích. Mám ráda všechno, ale co se týče sekce "nejpoužívanější", jasně vedou balzámy na rty a to z prostého důvodu - k jejich používání nepotřebuju zrcátko.

Kolik máš doma rtěnek?

Pět kusů, což je o celé dva kusy víc, než jsem si myslela! (Jedna je v sekci "nemůžu najít", proto není na fotce).

MUA, odstín 8, MUA odstín 5, stoletá Oriflame, podle mě už se ani nevyrábí a L'Oreal Colour Rouge Caresse, odatín 101 Tempting LilacTady ještě na ruce, ve stejném pořadí jako na fotce výše:


Kolik náš doma lesků na rty?

Sedm. Je to možný? Myslela jsem si, že je jich mnohem víc!

Který kousek je z tvé sbírky nejoblíbenější?

Rtěnka: L'Oréal Colour Rouge Caresse, odstín 101 Tempting Lilac. S fialovou ale nemá nic společného, ve skutečnosti je to jemná starorůžová.

Lesk: Avon z řady Glazewear Sparkle, odstín Lavender. Je lehce fialovo růžový, prima na každodenní nošení, sluší mi a ani k jeho nanášení nepotřebuju zrcátko :)

Balzám: To je těžké... prostě všechny od Crazy Rumors.


Vlastníš nějakou rtěnku, kterou sis tak oblíbila, že sis ji koupila znova?

Myslím si, že ne. Pořád jsem rtěnkový zelenáč.

Používáš konturovací tužku na rty?

Konturovací tužku mám, ale moc nepoužívám. Spíš výjimečně. Na to žiju v moc velkém spěchu.

Zkoušela jsi někdy rtěnku v tužce?

Ne a kupodivu mě to ani neláká... Nikde jsem totiž nečetla žádné rozjuchané recenze.


Lesky: L'Occitane - The Delice des Fleurs Violet, Crazy Rumors Hibiskiss - Breeze, e.l.f. Super Glossy Lip Shine (použitý jednou a asi už nikdy více), Lancome, Color Fever Gloss v odstínu 024 - Ray of Apricot Light, e.l.f. Plumping Lip Glaze - Fuchsia Fantastic, e.l.f. Pout Perfecter

 
Kdy jsi začala používat rtěnku/lesk na rty?

Teta a pak i mamka prodávaly Oriflame a já na mamce vždycky somrovala ty maličké testerové rtěnečky a malovala jsem se s nimi doma, protože venku bych si připadala moc nápadná. Kdy jsem ale reálně začla používat lesky, to si vážně nepamatuju, asi to pro mě nebyl žádný životní zlom. Rtěnky pak doopravdicky (ne experimentálně) používám poslední tak rok, dva - ze stejného důvodu, jako píše Lucy

- usoudila jsem, že už jsem dost velká na to, abych je mohla začít používat.

Vadí tvému partnerovi, když máš něco na rtech a nechce ti dát pusu?

Když se natřu balzámem, špulí hubičku, že chce taky namazat. Rtěnka mu nijak zásadně nevadí a lesk nemusí, ale pusu mi stejně dá.

Existuje barva, kterou by sis nikdy nedala na rty? (výjimka je profi focení)
Upřímně? Neexistuje. Jsem schopná dát na sebe cokoli a ano, i s tím vyjít na ulici. Sázka? ;)

Jaký je tvůj názor na červenou rtěnku?

Líbí. Strašně líbí! Ale musí se umět nosit a to podle mě umí málo kdo.

Která je tvoje nejnovější rtěnka?

MUA, odstín 8 - červená se zlatými třpytkami. Zní to brutálně, já vím, ale účel této koupě byl jediný - Halloween Party! Od té doby jsem ji měla na sobě jen jednou a to když jsme šli s přítelem do divadla na muzikál Rocky Horror Picture Show.

Která je tvoje nejdražší rtěnka?

L'Oréal, £8.20 :D

Lesk pak Lancome, Color Fever Gloss v odstínu 024 - Ray of Apricot Light, výprodej loňské kolekce za nějakých £12, ale požívám ho úplně výjimečně. Má hodně modrých třpytek (a taky oranžových a zelených)... snad je na té fotce něco vidětA která je nejlevnější?

Obě MUA, co mám. Jedna za libru. Tou druhou je odstín 5, o kterém nedavno psala Rendy - chudák rtěnka! :) Já jsem s ní ale celkem spokojená - nosím ji hlavně do práce, jo, je třpytivá a růžová, ale nevypadá vulgárně, vlastně ani není moc nápadná :)

Používáš štětec na nanášení rtěnky?

Jen když jdu večer trajdat a chci, aby to vážně vypadalo dobře a aby to i něco vydrželo.

A jedna bonusová moje vlastní:

Skladování rtěnek - viz šuplíček vlevo nahoře. 
 Přemýšlím, že je možná načase investovat do nějaké kvalitnější rtěnky hodné úctyhodné pětadvacátnice, co myslíte? Takové, co něco vydrží a nebudu se ani bát vytasit se s ní na veřejnosti. Moje současná sbírka je totiž vážně trochu trapas :D Takže tipy na rtěnky sem, cenová relace je (zatím) neomezená!
2 komentáře:

  1. Tenhle článek se měl jmenovat:
    Lipstick, lipgloss a TAG dále... :D

    OdpovědětVymazat