Počet zobrazení stránky

pondělí 2. prosince 2013

Bilance minulého měsíce - listopad 2013, část I.

Krásnej začátek prosince vinšuju!

Nepřijde vám, že se přes víkend Vánoce přiblížily aspoň o tři měsíce? Já už skoro slyším, jak klepou na dveře! A velkou zásluhu na tom má i fakt, že jsem dneska vytáhla svůj "vánoční parfém" Snowcake. Už mi ho moc nezbývá, jen na posledních pár navonění... na navození té správné vánoční nálady...

Nadšeně hlásím, že už nejsem chcípák obecný, už jsem zase veselá a spokojená a plná elánu. Chystám se psát, vařit mýdla, péct cukroví, zdobit naše hnízdečko... A hlavně se těšit a všechno si to pěkně užívat. A radovat se z maličkostí! (Jak dlouho tipujete, že mi to nadšení vydrží?)

O víkendu se mi ale stala jedna moc hezká věc a já se o ni s vámi musím podělit. Přítelovi rodiče pořádali velkou party, půlku lidí jsem samozřejmě viděla poprvé v životě, ale tak člověk se seznamoval, s každým si vyměnil pár těch zdvořilostních frází typu "Jak se vám líbí dům?" nebo "Už jste ochutnal ty krabí košíčky?", až mi byla představena jistá dáma, o které bylo řečeno, že je Jane - Anina sestra. A mně to najednou docvaklo a zůstala jsem na ni zírat! "Ty jsi Jane? TA Jane?! Ta, co vyrábí mýdla?!" (Ta, o jejímž mýdle jsem psala tenhle článek?!) A ona se začla smát a vypadala sice hrozně překvapeně, ale zároveň polichoceně, ptala se kdože jsem vlastně já a odkud znám její mýdla. Na dalších půl hodiny pro nás přestal existovat okolní svět a brebentily jsme jen o tom co děláme, jak kdy, kde, proč, tyhle oleje a támhlety... No prostě to bylo úplně príma - o to lepší, že to setkání bylo naprosto neplánované! :)

Jak víte, koncem každého měsíce píšu dva články - spotřebovávací a novinkový. Ten dnešní je spotřebovávací - můj méně oblíbený. Moc mě nebaví koukat na prázdný flaštičky a pytlíčky, ale když ho dopíšu, mám z něj obvykle lepší pocit než z toho s novinkami :) Dmu se pýchou, kolik se mi toho podařilo spotřebovat a jsem na sebe náležitě pyšná. Tenhle měsíc obzvlášť!


Tak co teda v listopadu padlo za vlast?

:) Deodorant GoFresh, Dove

Jo, fajn, klidně bych si ho koupila znovu, ale Pearl&Beauty mám stejně radši

:) Deodorant Pearl&Beauty, Nivea

Můj oblíbený. Kabelkový. Nedělá fleky, funguje, příjemně voní.

:) Sprchový gel Mandle, The Body Shop

Spotřebovávala jsem ho snad rok, ale konečně se mi to podařilo! Hurá! Voní krásně, mě osobně nevysušuje, není testovaný na zvířatech a dá se sehnat za hubičku. Za mě spokojenost.

:)) Sprchový gel Slammer, Lush

Moje láska!! Psala jsem na něj ódu už v tomhle článku, jen doplním, že nejen, že mě ani trochu nevysušuje, naopak na mě zanechá takovou "slizkou vrstvičku" - ale vůbec ne nepříjemnou - a kůžička si chrochtá. Jen ta cena. Ta cena...


:) Sprchový gel Stmívání, Lush

Měla jsem trochu odlito od Aničky a teprve teď jsem měla to srdce ho doplácat. Vůni naprosto miluju - hlavně když se spojí s vodou a rozvoní se mi na kůži... ach...

:) Čistící mléko s medem a hežmánkem 3v1, Apivita

Nakonec jsme se docela skámošili, ale znovu si ho kupovat nebudu... celý článek o něm si můžete přečíst tady

:) Intimní balzám Intimiss, Karel Hadek

Víte, co s ním dělám... už jsem ho tu opěvovala mockrát :) Třeba tady

:( Odličovací ubrousky, Nivea

Po té záplavě oblíbenců je tu jedna hrůza - ubrousky, co neodličujou, pleť se mi po nich celá obebíčkovatí a v polovině balení přestane fungovat lepící příklop, takže vám totálně vyschnou. Ne, ne ne! Nikdy víc!

:-/ Pleťový krém pro suchou pleť, Weleda

Suchou pleť nemám, tudíž to nemůžu úplně objektivně posoudit. Čím jsem si ale zcela jistá je fakt, že voní po růžích. Musím říkat víc?

:) Čistící pleťová maska Pure, Garnier

Láska nebeská!

:-/ Čistící mléko Evercalm, REN
:-/ Denní krém Evercalm, REN
:( Oční gel Vitamineral, REN

Článek o všech členech mé RENí rodiny zde prosím


Konečně jsem se rozhoupala a vyřkla nemilosrdný ortel i and mými třemi Lushovými voňavičkami.

Twilight, Rose Jam a Cinders

O všech třech si můžete přečíst tady. Fňuk!

Taky mě opustily neuvěřitelné 4 balzámy na rty. Všechny v průběhu jednoho měsíce. A jen u jednoho z toho mám radost.

:( Essential Care, Nivea

Nee... to bylo fakt ze zoufalství. A když jsem se konečně rozhodla, že ho podle podstrčím Andymu, ať ho dopotřebuje, zlomil se mi úúúplně až dole a už nešel spravit. Jasný znamení.

:-/ Toffee, The Body Shop

:) Reve de Miel, Nuxe

O obou jsem psala už tady. Toffee jsem doplácávala v práci, kde mě nikdo nelíbá a tudíž ani nepyskuje, že mu ten balzám nevoní.

:) A La Mode, Banana Split, Crazy Rumors

A tohle je ale velká ztráta, se kterou se hlavně Andy bude smiřovat jen těžko. Balzámu se zbavila ségra, protože jí nechutnal, kdežto u nás doma byl jasným favoritem. Voní jako flapjack s jemným nádechem banánu a stačí ho maličko, protože je dost mastný. Když jsem oznámila, že už není, Andy fňukal a musel odlepit tu samolepku, aby se přesvědčil, že říkám pravdu :)

:) MiniColorama, odstín Cappuccino, Maybelline

Úžasný lak, který jsem měla hrozně ráda. Ze začátku jsem si nadávala co jsem si to koupila za divný "nijaký" odstín, ale časem jsem mu přišla na chuť. Je to takový odstín "moje nehty, ale hezčí" a sem tam jsem ho vytáhla i do práce, kam se normálně lakovat nemůžu.


Ták a to je všecko vážení a celkem to máme 21 kousků. Slušný, ne?

A co vy? Syslíte si, nebo se taky snažíte spotřebovávat? A jaké jsou vaše oblíbené balzámky na rty?

Mějte se báječně!

x


2 komentáře:

  1. Já se snažím nesyslit a jde mi to. :)
    Slušná spotřeba, šikovná. ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak když Zlatí jukneš na moji spotřebu, kontra nákupy toš je to nepoměr jak hrom..ale Tvoje spotřeba mě fakt baví a víc co? Já mám ve spotřebě úplně ten samý Dove akorát kuličku hahá, to mě picni :-D....teda ale Ty balzámky na pusinku snad papáš ne? :-)..no na ten úžasný intimiss se chystám !-D...Weleda vzorky jsou moc fajn, já měla granátové jablko, ale ta velká balení jsou teda drahá jak prase, že to tak musím napsat....fičím na další díl :-)

    OdpovědětVymazat